Septembrové kurzy máme komplet obsadené. V poradovníku na november máme, ku dňu 18.9, už vyše 40 ľudí so zaplatenou zálohou. Predpokladáme, že všetci by sa do novembrového kurzu dostať mali. Miesta prideľujeme výlučne podľa poradovníka, výnimku robíme len keď v poradovníku nemáme žiadne dieťa pre určitý vek.

 

Tí ktorí sa nedostanú do novembrových kurzov, budú automaticky presunutí do kurzov koncom januára/začiatkom februára.

Prihláška je záväzná. Vyplnením prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na kurze, preto si ich prosím pozorne prečítajte! Po vyplnení prihlášky Vás prosíme, aby ste čo najskôr navštívili svojho lekára a dali si potvrdiť tlačivo o tom, že dieťatko je zdravé a že môže navštevovať kurz. Neskoré odhlásenie sa z kurzu aj z dôvodu, že Vám lekár neodporučil plávanie sa riadi storno podmienkami uvedenými v Podmienkach účasti na kurze!  stiahnuť tlačivo

* Ako ste sa o nás dozvedeli?:
* Mesiac (najskorší termín začiatku kurzu, ak by ste sa na kurz z kapacitných dôvodov nedostali, presunieme Vás automaticky na ďalší kurz):
* Typ (Vyberte si všetky pre Vás prípustné možnosti účasti na kurze):Vypĺňajte prosím s diakritikou

* Priezvisko a meno rodiča:
* Priezvisko a meno dietaťa:
* Dátum narodenia dieťaťa:
* Vek dieťaťa v mesiacoch:
* Email:
* Mobil:
* Fakturačné údaje (meno a adresa):
Poznámka (Ak máte špeciálne požiadavky na čas, prípadne chcete byť v kurzy so svojim známym alebo ak už ste absolvovali kurzy v inej plaveckej škole). Tiež nám prosím napíšte ak má vaše dieťatko vážnejšie zdravotné problémy. Nepíšte nám sem prosím otázky, na tie využite info@ email.
* Oboznámil(a) som sa s podmienkami: Prečítať podmienky účasti na kurze