Najbližšie kurzy nám začnú koncom apríla a v máji. Na tieto kurzy máme ku 11.3 už vyše 90 záujemcov so zaplatenou zálohou. Tých čo sa nedostanú, presunieme automaticky na júlové a septembrové kurzy. Vo februári sa nám dostalo cca 60 detí z poradovníka. V lete budeme plávať v obmedzenej prevádzke. Najväčší záujem je o Žilinu cez týždeň, v Belej či cez víkend môže byť väčšia šanca sa do kurzu dostať. Odporúčame vyplniť v prihláške všetky možnosti, ktoré Vám vyhovujú.

 

Rozhodnutím ústredného krízového štábu od 13.3.2020 neplávame do odvolania. To znamená tiež, že nevieme do kedy budú kurzy prebiehať a nevieme kedy začnú nové.

 

 

 

Prihláška je záväzná. Vyplnením prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na kurze, preto si ich prosím pozorne prečítajte! Po vyplnení prihlášky Vás prosíme, aby ste čo najskôr navštívili svojho lekára a dali si potvrdiť tlačivo o tom, že dieťatko je zdravé a že môže navštevovať kurz. Neskoré odhlásenie sa z kurzu aj z dôvodu, že Vám lekár neodporučil plávanie sa riadi storno podmienkami uvedenými v Podmienkach účasti na kurze!  stiahnuť tlačivo

* Ako ste sa o nás dozvedeli?:
* Mesiac (najskorší termín začiatku kurzu, ak by ste sa na kurz z kapacitných dôvodov nedostali, presunieme Vás automaticky na ďalší kurz):
* Typ (Vyberte si všetky pre Vás prípustné možnosti účasti na kurze):Vypĺňajte prosím s diakritikou

* Priezvisko a meno rodiča:
* Priezvisko a meno dietaťa:
* Dátum narodenia dieťaťa:
* Vek dieťaťa v mesiacoch:
* Email:
* Mobil:
* Fakturačné údaje (meno a adresa):
Poznámka (Ak máte špeciálne požiadavky na čas, prípadne chcete byť v kurzy so svojim známym alebo ak už ste absolvovali kurzy v inej plaveckej škole). Tiež nám prosím napíšte ak má vaše dieťatko vážnejšie zdravotné problémy. Nepíšte nám sem prosím otázky, na tie využite email info@babyplavanie.sk
* Oboznámil(a) som sa s podmienkami: Prečítať podmienky účasti na kurze