Novembrové Žilinské kurzy pravdepodobne naplníme, avšak v poradovníku nám ostane do 5 detí na november. Ak by sa ešte niekto odhlásil, možno sa uvoľní miesto.

Tí ktorí sa nedostanú do novembrových kurzov, budú automaticky presunutí do kurzov koncom januára/začiatkom februára.

Na uvedené februárové kurzy máme už 30 registrácií. V prípade záujmu o februárové kurzy, odporúčame registrovať čo najskôr.


 

Zopár posledných voľných miest by sme mali mať v Belej.

 

 

Prihláška je záväzná. Vyplnením prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na kurze, preto si ich prosím pozorne prečítajte! Po vyplnení prihlášky Vás prosíme, aby ste čo najskôr navštívili svojho lekára a dali si potvrdiť tlačivo o tom, že dieťatko je zdravé a že môže navštevovať kurz. Neskoré odhlásenie sa z kurzu aj z dôvodu, že Vám lekár neodporučil plávanie sa riadi storno podmienkami uvedenými v Podmienkach účasti na kurze!  stiahnuť tlačivo

* Ako ste sa o nás dozvedeli?:
* Mesiac (najskorší termín začiatku kurzu, ak by ste sa na kurz z kapacitných dôvodov nedostali, presunieme Vás automaticky na ďalší kurz):
* Typ (Vyberte si všetky pre Vás prípustné možnosti účasti na kurze):Vypĺňajte prosím s diakritikou

* Priezvisko a meno rodiča:
* Priezvisko a meno dietaťa:
* Dátum narodenia dieťaťa:
* Vek dieťaťa v mesiacoch:
* Email:
* Mobil:
* Fakturačné údaje (meno a adresa):
Poznámka (Ak máte špeciálne požiadavky na čas, prípadne chcete byť v kurzy so svojim známym alebo ak už ste absolvovali kurzy v inej plaveckej škole). Tiež nám prosím napíšte ak má vaše dieťatko vážnejšie zdravotné problémy. Nepíšte nám sem prosím otázky, na tie využite info@ email.
* Oboznámil(a) som sa s podmienkami: Prečítať podmienky účasti na kurze